Hovawart Huggy

Přeskočit na navigaci

Archiv novinek - rok 2013

RIP Huggy

Dnes by Huggy oslavil krásné 6. narozeniny ... bohužel mu "tam nahoře" vyměřili mnohem kratší čas a Huggy 12. 10. 2012 zemřel ... ani po půl roce ta ztráta nepřebolela :o(

Sama sebe se ptám, jestli ta bolest někdy přejde ... Huggy byl nádherná bytost, úžasná psí dušička s velkým srdcem a empatií, kterou by mu mohl leckterý člověk závidět. Huggy mi hrozně moc chybí a stále nedokážu pochopit proč se to všechno muselo stát. Vím, říká se, že vše na světě má svůj důvod ... ale podle mě Huggyho smrt byla nesmyslná, zbytečná a předčasná. A nikdo mě nepřesvědčí o opaku. Můžu jen věřit, že pověst o Duhovém mostě je pravdivá a jednou se tam s Huggym zase sejdeme.

Bolest z Huggyho odchodu mi pomáhá překonat "hvězdička" Berry ... kterou mi Huggy za sebe poslal, protože mě znal víc než já sebe a věděl, že za sebe musí poslat náhradu - jinak by se jeho panička žalem utrápila. Berrynka je Huggyho poloviční neteř - takže podoba není čistě náhodná. A její cesta k nám na Větrnou hůrku byla více než zvláštní :o) ... doufám, že Huggy souhlasí s tím, že Berry bude vlastní tlapkou pokračovat v zápisech do Deníčku medvídka Huggyho - nebo jí možná založíme deníček vlastní :o)

Huggy, nikdy na tebe nezapomenu - jsi ten nejlepší hovík na světě!!!


/18. 4. 2013/

Huggy (18. 4. 2007 - 12. 10. 2012)


/17. 4. 2013/

Další zprávy

Menu

Redakční systém Oskar - weby pro majitele psů a chovatelských stanic

Vetcentrum Stodůlky

Nadační fond Irský vlkodav