Hovawart Huggy

Přeskočit na navigaci

Archiv novinek - rok 2010

Lemoun dvounohý :o))

Lemoun dvounohý je moje panička - bo mi slíbila aktualizaci mého deníčku a zatím nehnula tlapkou. Slibuju ale na psí uši, že paničku v nejbližší době dotáhnu za šos k počítači, aby sepsala jak se máme ... mimochodem, máme se skvěle :o)

Zatím mrkněte na další fotečky, tentokrát vánoční.


/29. 12. 2010/

:o)) MERRY CHRISTMAS :o)


/23. 12. 2010/

Jak se máme :o))

Panička dlouho nenapsala žádné povídání do mého Deníčku ... tento víkend ale slíbila, že se polepší - tak doufám, že bude pořádná aktualizace ;o)) ... zatím kuken sie na fotečky.


/10. 12. 2010/

Žufrik Team Shop :o)

Dozvěděli jsme se, že náš kamarád Žufrik a jeho psí sourozenec Busty :o) provozují se svou paničkou zajímavý internetový obchůdek ŽUFRIK TEAM SHOP, který je plný mňamek nejen pro pejsky, ale i pro dvounožce ... tak neváhejte, mrkněte a objednejte si něco dobrého! :o)


/19. 3. 2010/

Štěňátka - kříženci :o)

Hledají se hodní páníčci pro 7-týdenní kříženečky akita-inu a labradora (1 kluk a 2 holčičky) ... jsou očkovaní, odčervení a moooc roztomilí :o)

25. 3. Všichni medvídci už mají svo hodné páníčky! :o)

... a teď si dáme dvacet :o) [nové okno] lední medvídek [nové okno] :o) [nové okno]
Warning: getimagesize(/data/web/virtuals/46769/virtual/www/images/aktuality/126/25881_1232923423307_1235794753_30522425_8271262_nm.jpg) [function.getimagesize]: failed to open stream: No such file or directory in /data/web/virtuals/46769/virtual/www/index.php on line 13
Bacha, ať nás nenajdou! :o) [nové okno]

/16. 3. 2010/

... omrvinky z leteckého archivu Willyho Foga ;o))

Willy Fog prohledal svůj letecký archiv, a našel pár zajímavých foteček :o) ... mrkněte jak si poletoval v Malajsii a v Senegalu ... a časem bude vyrobeno egyptské album.

Jo, a kdyby vás zajímalo, co za sprosťárnu je slovo "omrvinky" :o) ... tak to jsou prosím slovensky "drobečky"! :o)


/1. 2. 2010/

!!! HOVAWARTÍ ŠTĚŇÁTKA !!! :o)))

Poslední 3 volná hovawartí štěňátka (černý pejsek, černá a plavá fenka) čekají na své nové a hodné páníčky v CHS Kesidy - pokud hledáte super chlupatého kamaráda a parťáka pro lumpárny :o) neváhejte a kontaktujte CHS Kesidy!!!

Na fotky mrňousů mrkněte sem a povídání o návštěvě paničky Dantýska (taťulda štěňátek) si přečtěte na stránkách super hovawarta Dantese Gora Monte :o)

Zcela objektivně :o) můžeme hovawarta do rodiny doporučit - u nás na Větrné hůrce pomalu uvažujeme o změně názvu na Hovawartí hůrku :o) ... k Huggymu a kamarádce hovawartce Jessie přibyl začátkem ledna hovi špunt Bodie!

VŠECHNA ŠTĚŇÁTKA UŽ MAJÍ SVÉ HODNÉ PÁNÍČKY!!!!! ... další nadílka malých hovíků bude až zase někdy příště ... :o)


/25. 1. 2010/

Psia duša

Mrkněte na stránky Psia duša věnované opuštěným pejskům na Slovensku - webovky jsou moc hezky udělané a evidentně splňují svůj účel, tedy získávat finanční prostředky na pomoc opuštěným nebo zatoulaným pejskům.

Krásné, ale trošku smutné psí video (pusťe si zvuk - doprovodná písnička od Evanescence).


/25. 1. 2010/

Lednová prochajda ;o)

Dnes odpoledne jsme vyrazili na zasněžené pláně spolu s boxerkou Amálkou a hovawartím mimískem Bodiem :o) fotečky najdete na Rajčeti.

Fotila i Bodieho panička - její fotodokumentaci najdete také na Rajčeti.


/24. 1. 2010/

Fotečky a Bodie ;o)

Zatím jsme doplnili pár fotek ... jak jsem si užil vánoce, PFka od kamarádů a také Willy Fog přispěl se svou troškou do mlýna další budou následovat - a snad i nějaká ta aktulka! :o))

Nicméně máme novinku jako hrom!!! ... máme nového souseda - zatím mini hovík Bodie z CHS Hali Gali (a jak jsme se dočetli ... ještě pár štěňátek čeká na své hodné páníčky!). Fotky přidáme časem - momentálně musíme být s mimískem separováni bo já mám zánět průdušek a hrtanu ... tak aby škvrně něco nechytlo.

Bodie je miláček (žááárlííím!!!) ... panička se s ním pořád mucká ... ale je to taková hovi piraňa (Bodie, ne panička) a dnes když ho zase muchlala v náruči se jí zahryznul do krku ;o) ... dobře jí tak, má mě - tak co se má co oňufávat s jiným pesanem, i když je to roztomilé štěňátko. No ne?! :o))


/17. 1. 2010/

... a jedno letecké PF 2010 :o))


/1. 1. 2010/

Další zprávy

Menu

Redakční systém Oskar - weby pro majitele psů a chovatelských stanic

Vetcentrum Stodůlky

Nadační fond Irský vlkodav