Hovawart Huggy

Přeskočit na navigaci

Kdo jsem

Datum narození: 18. 4. 2007

Doma mi říkají: Huggy

Otec x matka: Cameron z Brzáneckých vinohradů x Eliška Adamův Hrádek

Plemeno: hovawart

Barva: plavá

Výška: 69 cm

DKK / DLK: 0/0 JPS / 0/0

Další vyšetření: Výsledek DKK a DLK je v mém případě neoficiální - protože RTG vyhodnocoval Mvdr. Duchek, který není oficiálním posuzovatelem pro plemeno hovawart. V mém případě ale není důležitý "oficiální" výsledek, protože jsem jako malé štěně podstoupil juvenilní symfiziodezu - prognóza byla, že bez operace budu mít velmi těžkou dysplazii kyčelních kloubů. Pokud pes podstoupí JPS - nesmí být uchovněn, aby nepřenášel dál špatný vývoj kloubů.

Narodil jsem se 18. 4. 2007 v Lanžhotě jako šestý z devíti medvídků - naší mamkou je černoznakatá hovawartí dáma Eliška Adamův Hrádek a táta je černý hovawartí fešák Cameron z Brzáneckých vinohradů.

Jmenuji se Huggy (v psobčance, které se oficiálně říká průkaz o původu psa, mám uvedené celé své jméno Hugo Adamův Hrádek) a patřím mezi příslušníky psího plemene hovawartů. Jsem prý kluk jako buk, krásný blonďák a pořádný rošťák.

Páníčci na mě volají Huggy, Huggýsku, míšo, medvídku, miláčku, mišpulko, kuci-kuci, zlatíčko, čuňátko, prase jedno, ty vole - poslední tři zmíněná oslovení přicházejí zpravidla ve chvíli, kdy něco vyvedu.

Eliška Adamův hrádek

Jun. Ch. Eliška Adamův Hrádek

  • Narozena 16.10.2002
  • Složila zkoušku canisterapeutického psa a pracovala v centru pro týrané a zneužívané děti SPONDEA o.p.s
  • Bonitace dne 25.03.2006 5/2a,4d/D2,G3,L2/AA, DKK: 0/1

Cameron z Brzáneckých vinohradů

Cameron z Brzáneckých vinohradů

  • Narozen 09.03.2002, č.zápisu:CMKU/HW/2824/02
  • bon.kód: 5/1a4a/AA
  • ocenění: CAC na Klubové výstavě, Národní vítěz, DKK 0/0


 

8. 6. 2007 se stali mými páníčky Kamila a Jirka, kteří si mne odvezli domů do Kladna. S nimi já strávím svůj psí život, se kterým vás budu rád seznamovat ve své webové boudičce.

Menu

Redakční systém Oskar - weby pro majitele psů a chovatelských stanic

Vetcentrum Stodůlky

Nadační fond Irský vlkodav