Hovawart Huggy

Přeskočit na navigaci

Archiv novinek - rok 2009

Nové fotečky na Rajčeti

Zatím přidáváme jen pár fotek, protože nás zlobí připojení k internetu - s připojením "jde to i jinak" to fakt nešlo, protože i šnek by ho předběhl :o/ ... a tolik opěvované "pevné" připojení přes wifi je na cestě už skoro 2 měsíce, protože proč? Jo, tak to kdybysme věděli - asi takhle, protože v nejmenované firmě neví levá ruka co dělá pravá.

Takže zatím kuken na prosincové sněžné pláně, předvánoční prochajdu a na moje řádění s Jessiem ;o))


/29. 12. 2009/

... podejte pac Pomocným tlapkám :o))

www.pomocnetlapky.cz

DMS POMOCNE TLAPKY na číslo 87 777 (cena jedné DMS je 30,- Kč ... více info na www.darcovskasms.cz)


/29. 12. 2009/

KRÁSNÉ VÁNOCE A DO ROKU 2010 VYKROČTE TOU SPRÁVNOU TLAPKOU!!! ;o)


/23. 12. 2009/

!!! ŠTĚŇÁTKA !!! :o)

18. 11. 2009 se narodila tlupa malých hovawartů v CHS Kesidy - v celkovém počtu 11 štěňátek ... z toho 3 plavé fenky, 5 plavých pejsků, 1 černá fenka, 1 černý pejsek a 1 černoznakatý pejsek :o)

Přejeme malým hovíkům ty nejlepší a nejhodnější páníčky :o) a gratulujeme našemu kamarádovi Dantesovi Gora Monte k jeho prvním štěňátkům!

Pokud právě vy hledáte dalšího člena rodiny - tentokrát se čtyřmi tlapkami, kontaktujte CHS Kesidy :o)

Fotky štěňátek najdete tady a tady.


/27. 11. 2009/

Další hovawartí nadělení! :o)

Za několik dní se očekává narození dalších hovawartích štěňátek :o) ... netrpělivými rodiči jsou Awe Kesidy a Dantes Gora Monte :o)

Hledáte milého a spolehlivého psího společníka - mrkněte sem, abyste se dozvěděli více o rodičích budoucích štěňátek. A pokud se rozhodnete, že svou smečku chcete rozšířit o dalšího - tentokrát čtyřnohého člena - kontaktujte CHS Kesidy.


/10. 11. 2009/

Pes domácí versus pes zahradní

Přečtěte si moc zajímavý článek (chcete-li úvahu) na téma společného soužití psa a dvounožce - doporučujeme přečíst, mluví nám přímo z duše! :o)

Jen prozradíme, že autorkou je naše kamarádka Martina Honisová.

A kdo snad ještě váháte - neváhejte! :o)) Pořiďte si psího kamaráda ... nejlíp hovawarta, samozřejmě! :o)


/10. 11. 2009/

Co je nového na Větrné hůrce

Jen co se mi povede přesvědčit paničku, aby už konečně napsala něco do mého Deníčku - najdete novinky z Větrné hůrky tady ... zatím kuken na podzimní fotečky z našeho společného zahradničení :o)

Jen ve zkratce - máme se dobře, celé léto jsme s paničkou pracovali na zahrádce, já sem tam prudím a trošku zlobím, ale tak ať panička ví, že mě má ... no ne? :o))


/10. 11. 2009/

Černoznakaté Brzánče :o)

Chcete-li domů malého hovawarta (který časem vyroste) ... neváhejte a mrkněte do webové boudy CHS z Brzáneckých vinohradů - uvolnil se jeden černoznakatý pejsek!!! ;o))

Více fotek malých Brzánčat najdete na Rajčeti - informace o volných pejscích získáte tady.

Pro poslední 2 volné pejsky (černý a černoznakatý) se hledají hodní a starostliví páníčci, kteří malé hovawarty zapojí do smečky dvounožců ;o))


/25. 10. 2009/

První fotečky malých Brzánčat :o)

První fotečky štěňátek z CHS z Brzáneckých vinohradů (se svolením Radky Jindrákové). Více fotek najdete tady.


/17. 10. 2009/

ŠTĚŇÁTKA Z BRZÁNECKÝCH VINOHRADŮ!!! ;o)

Dnes ráno se v CHS z Brzáneckých vinohradů narodilo 9 krásných hovawartích medvídků!

Maminkou malých hovíků je Attari Wart Kesidy (alias Taruška) a tatínkem Cameron z Brzáneckých vinohradů (jo, jo - můj taťka se činí!) ... volný už je jen 1 černý pejsek - pokud přemýšlíte, že si pořídíte hovi kamaráda ... neváhejte a kontaktujte velitelku Brzánčat paní Radku Jindrákovou ;o)) ... štěňátka budou k odběru od 6. 12. 2009


/17. 10. 2009/

Bye, bye SkyEurope ... :o((

Dalo se to dlouho očekávat ... ale když to přišlo, panička (alias Willy Fog) z toho byla dost přešlá ... 2 roky strávila na palubách modročervených milášššků ... v lednu tohoto roku se ale rozhodla "jít dál", protože SkyEurope de facto přestalo vyplácet svým zaměstnancům výplaty ... ale i když už byla panička "out" stále doufala, že to SKY "rozchodí" ...

Bohužel se tak nestalo :o( ... SkyEurope zmizelo z evropského nebe v odpoledních hodinách dne 31. 8. 2009

Mrkněte na album Modročervený miláššek z ledna tohoto roku (pár dní po tom, kdy leasingová společnost zabavila SkyEurope 6 letadel tak říkajíc "jedním vrzem") ... a také na video SkyEurope low pass 737-700 NG (poslední přelet letadel OM-NGG a OM-NGJ nad bratislavským letištěm na trase Praha - Budapešť ... den po vyhlášení bankrotu SKY) ... kdo má FB mrkněte také na album Goodbye SkyEurope ... :o((


/1. 9. 2009/

Doplňujeme fotečky ;o))

Panička řádila na Rajčeti a doplnila pár foteček. Tož kuken jak jsme plavali, kopali, sázeli ... :o)) ... a v neposlední řadě mrkněte na fotky našeho nového souseda - měsíční štěňátko chodského psa jménem Jessie ;o))

Také Willy Fog se činil, byl 3 dny ve skotském Aberdeenu ;o))

Doufám, že si panička brzy najde čas, aby napsala pár řádek do mé webové boudy - zážitků je víc než dost :o))


/17. 8. 2009/

Bráška Herry na výstavě :o)

Můj bráška Herry se byl minulý týden "vystavovat" na 44. Podbrdské krajské výstavě psů v Rokycanech :o) ... je to krasavec a tak dostal krásné ocenění VD1 (teda pokud si to moje zapomnětlivá panička dobře pamatuje - ještě ověříme u Herryho páníčků).

Mrkněte na fotečky - jo a kdyby se vám zdál Herry povědomý ... jo, holt, sorozenec se nezapře :o) on je totiž celej já ... akorát že je černej ;o))


/28. 6. 2009/

Svatá trojice :o)

Byl se na nás opět mrknout Akim a také Amigo ... spolu jsem vytvořili poněkud nesourodou "svatou trojici" ;o)) na fotky mrkněte sem.

Willy Fog se asi zbláznil - nejdřív pořád tvrdil "sedím na konári a je mi dobre" a od minulého týdne zase plácá něco jako že "dobří holubi se vracejí" ... no nevím, ač hovawart - jsem z toho jelen. Ale Willy prý brzy sepíše nějaké slohové cvičení na téma "teorie relativity" tak uvidíme, co z něj vypadne ... ;o))

Jinak panička je poslední dobou nějak rozlítaná, takže je líná cokoliv sepisovat ... o Srazu Brzánčat si proto přečtěte na stránkách hovíka Doníka nebo na webovkách Brzánecké smečky.


/19. 6. 2009/

Amigo

Tak mám na Větrné hůrce dalšího psího souseda ... jmenuje se Amigo, jsou mu 2 měsíce a je to štěně chesapeak bay retrívra :o)) Mrkněte na fotky.


/5. 6. 2009/

Foto resty :o))

Doplnili jsme fotogalerii - fotky ze srazu Brzánčat najdete tady a fotky z výletu do ZOO ve Dvoře Králové zde ... Willy Fog si také přihřál svou polívčičku a přidal fotečky na téma "mořský vánek" ;o))

Zatím jsme stihli jen fotky, povídání panička slíbila přidat co nejdříve ;o))


/25. 5. 2009/

Foto & video ze srazu Brzánčat :o)

Máme první odkaz na fotoalbum ze srazu - poslala nám ho Radka od Brzánčat ... doporučujeme omrknout - jejich fotky velice dobře ukazují kudy nás táhli na vrchol Smrku - nějak nikdo nebral v potaz, že to byl sraz hovíků a ne kamzíků :o)

A pak také video od Míši s Donem (přivolání psa na čas jedna z dispciplín táborové hry ... bohužel jsme se nezúčastnili, protože se závod konal až v sobotu).

Mimo jiné se soutěžilo v oblékání a svlékání psa :o) ... fotky tady a tady :o)


/17. 5. 2009/

Dvůr Králové nad Labem - ZOO

Cestou z Jizerek jsme se s paničkou zastavili v ZOO ve Dvoře Králové - no, spíš jsme si tam zajeli, bylo to krapet z ruky :o) ale v pražské ZOO jsme každou chvilku, tak jsme se byli podívat u konkurence :o)

Pár fotek zde pod aktualizací, fotogalerie na Rajčeti přibude časem.


/15. 5. 2009/

Jizerky - sraz Brzánčat

Ve středu jsme se s paničkou vypravili směr Bílý potok pod Smrkem v Jizerských horách kde se konal sraz Brzánčat :o) ... i když jsme zůstali jen 3 dny, bylo to moc fajn. Zatím vkládáme pár fotek, povídání a fotogalerie na Rajčeti přibude časem.


/13. 5. 2009/

Léčba kožíškem ... aneb jak jsem se stal canisterapeutem ;o)

Dnes jsme byli na výletě v Hluboké nad Vltavou a nejen tam ;o)) ... Dantík Vendlerů soutěžil o titul Krajského vítěze - fotečky najdete na Rajčeti a článek u Dantese na webu.


/8. 5. 2009/

Mám sourozence :o) taťka Cameron se činil ;o))

U Brzánčat jsme se dočetli, že Huggy má brášky a sestřičky - jeho taťka Cameron se činil a 2. 1. 2009 se v CHS od Červené skály narodila kopa malých hovawartů :o)) Mrkněte obzvlášť na fotky "blonďáků" ... podobnost s Huggym není čistě náhodná =)


/5. 5. 2009/

Nové fotky Willyho Foga ;o)

Willy Fog už zase poletuje po světě - tentokrát je opět v Řecku, fotky najdete na Rajčeti. Panička také konečně sepsala moje dojmy z oslavy 2. narozenin mé maličkosti =) ... mrkněte ke mně do deníku.


/29. 4. 2009/

Moje fotečky :o)

Na Rajčeti přibyla nová fotoalba =) ... najdete tam fotky z mých 2. narozenin, od mého brášky Herryho ... jak si na Větrné Hůrce užíváme jarního sluníčka a také pár fotek, když byla snaha udělat ze mě hovi modela ...


/28. 4. 2009/

:o) Dnes mám 2. narozeniny!!! :o)

Ten čas letí ... ještě nedávno jsem byl malé plyšové hovawartí štěňátko a dneska už je ze mě pořádnej psí puberťák!!! :o) Přeji tímto všem svým "H"-čkovým sourozencům vše ***NEJ*** k našim společným druhým narozeninám ... hodně štěstíčka, zdravíčka - co nejvíc lumpáren a vždy plné misky!

Jak jsem si narozeniny užil sepíšu později ... zatím mrkněte na pár foteček, ostatní brzy přidáme na Rajče.


/18. 4. 2009/

Doplňujeme resty :o)

Doplnili jsme povídání o výletu s Akimem do ZOO ... panička mezitím vyšiluje z neschopnosti dělníků, kteří "tvoří" zámkovou dlažbu - vše totiž dělají až na desátý pokus a ještě je to šišaté a všelijak podivné. Navíc zničili keře u plotu ... prostě je pošlapali, přestože na ně byli několikrát upozorněni a panička zastřižené keříky obložila kamením, aby je zviditelnila.

Jinak sluníčko svítí, pracujeme s paničkou na zahradě - tedy ona pořád prská, že jsem jak hrom do police a přitom já se jen snažím být hovawart zahradníkem :o)) ... škoda, že o víkendu má pršet.


/16. 4. 2009/

:o) Veselé velikonoce přejí stochovské chobotnice :o)

Přejeme všem Veselé velikonoce!!! :o)

Jak tak tady na to koukám, panička docela fláká aktualizace mé webové boudy ... budu jí muset hryznout do zadele =)) ... prozatím jsme přidali pár fotek na Rajče - byl mě navštívit gumídek Akim a pak jsme byli společně v ZOO.


/12. 4. 2009/

!!! HLEDÁ SE DOMOV PRO NALEZENÉHO HOVÍKA !!!

Dnes nám přišel mailem odkaz na inzerci na i-fauně, kde se hledá domov pro nalezeného plavého hovíka  (na fotce) ... byl chudák uvázaný u stromu :o((

Pokud byste někdo chtěli psího kamaráda - nebo víte o někom, kdo touží po společnosti psí duše ... ozvěte se na telefon 732 419 240 ... slečna, která pejska našla je z Libereckého kraje ze Semil.

11. 4. :o) SUPER ZPRÁVIČKA !!! :o) NALEZENEČEK UŽ NAŠEL SVÉ NOVÉ PÁNÍČKY ... ODSTĚHOVAL SE NA LIBERECKO DO DOMKU SE ZAHRADOU :o)) ... JSME MOC RÁDI A DOUFÁME, ŽE VÍCE PODOBNÝCH ZTRACENÝCH PSÍCH DUŠIČEK NAJDE NOVÝ DOMOV :o)

Nabídku dalších nešťastných, opuštěných či nalezených hovíků naleznete také na webových stránkách  Hovawart v nouzi.


/9. 4. 2009/

Návštěva páníčků Dantýska

Včera se na nás přijeli podívat páníčci Dantýska - aby dohlédli na správnost začlenění vchodových vrátek do zámkové dlažby. Hned vymysleli inovaci v rozložení schodů - což panička dnes aplikovala v praxi :o) páni dělníci se tedy "smíchy" málem neudrželi - nicméně to panička ukecala a tak se u nás na schodech už nikdo nepřerazí ;o)

Hanka (Dantýskova panička) mě teda ale vůbec nepotěšila - představte si, že mi řekla, že jsem tlustej! :o( No, ale má pravdu, že jsem po zimě poněkud oplácanější a takové 3-4 kilča by dolů jít měly. A vzhledem k tomu, že panička taky pořád brblá, že je jak Míša Kulička ... doufám, že už konečně začneme chodit na pořádné výlety, abysme se oba zase dostali do formy.

Panička dostala dodatečně dárek k narozeninám - moc krásný stojánek na dřevo ke krbovkám :o) a není to ledajaký stojánek, ale ruční výroba Dantíkova páníčka. On je totiž moc šikovný a vyrábí ze železa moc pěkné věci - třeba i náš plot ;o)


/4. 4. 2009/

Willy Fog je zpátky na Větrné hůrce

Jak jsem již psal, panička se mi už vrátila domů (sice tedy zase předevčírem odjela na jednodenní výlet na Slovensko - prý školení ... tssss) a chystá se sepsat nějaké své dojmy, ale to až časem - teď pořád někde pobíhá, zařizuje a vyřizuje ... a už je z toho všeho poněkud vyřízená.

Takže zatím pár fotek a další najdete na Rajčeti.


/2. 4. 2009/

Gumídek Akim

Dnes jsem měl svátek - místo dárku jsem ale dostal za ucho, protože jsem hned po ránu zlikvidoval vodítko (no bóže, tak jsem ho trošku ohlodal ... beztak ho panička neměla nechávat ležet venku na schodech) a odpoledne přijelo červené autíčko a z něj vypadla nějaká blondýna a s ní něco černého a poskakujícího jako gumídek :o)

Blondýna je prý bývalá kolegyně mojí paničky a gumídek se ukázal býti 5 měsíčním labradorem Akimem. Gumídek byl zpočátku nedůvěřivý ... ale časem se otrkal - a jak se nám vyvedlo společné odpoledne si přečtěte v mém deníčku.

Fotky na Rajče přidáme co nejdřív.


/1. 4. 2009/

Návštěva ZOO s tetou Ivou

Minulou neděli jsem byl na návštěvě v ZOO - ale ne s mou zlotřilou paničkou, která mě tady nechala napospas mému osudu, ale s tetou Ivou. Byl to zážitek a nejen pro mě :o) poprvé jsem totiž jel autobusem - o tom jak jsem byl napěchován do prostředku MHD a jak se mi líbilo v ZOO si přečtěte na webovkách Kraslické smečky a na fotky mrkněte na Rajče, kde má album psí slečna Bonnie.

4 fotečky připojené pod touto aktualitou jsou také z alba Bonnie, tímto děkujeme za souhlas s jejich vložením k nám do boudy :o)


/18. 3. 2009/

Psí život

Přemýšlím o tom, že zavolám Srstku s Kubišovou - co mi zase ta moje zlobivá panička provedla si přečtěte v mém deníčku. Však já to paničce osladím! Až se vrátí, budu trucovat - aby si uvědomila, že příště si má do kufru přibalit i mě! ;o)


/17. 3. 2009/

Girl from Lebanon

... Willy Fog se hlásí z Bejrútu :o)) ... včera jsme se byli s celou posádkou projít po městě a fotografické úlovky můžete vidět na Rajčeti. Doufám, že album se bude zobrazovat celé - to předchozí nějak zlobí, ale už jsem psala žádost na Rajče, aby se na to mrkli ... tak snad časem se to rozchodí ... ;o))

HUGGY: Nebojte se o mě ... i když panička lítá na koštěti kdoví kde - o mou maličkost je královsky postaráno. Momentálně jsem na hlídání v Srbsku u Berouna. Mám zde k dispozici svůj soukromý harém čítající 3 fenky, králíkárnu plnou voňavých králíčků a slepičky za drátěnkou ... k tomu ohromná zahrada. Pak budu zase zpátky ne Větrné hůrce a o dogsitting je postaráno :o))


/8. 3. 2009/

Willy Fog na cestách :o)

Teda panička si to u mě docela dost polepila ... nechala mě doma a někam si na 5 dní odfrčela. Nejdřív jsem si říkal, že budu dělat "dámičku" a až zase přijede, nebudu s ní mluvit - ale tohle přesvědčení mi vydrželo jen do té chvíle, než jsem uslyšel bouchnutí dveří od Mazlíka.

Málem jsem proboural dveře a pak jsem se kolem paničky obtáčel jako hovi břečťan :o) ... měl jsem takovou radost, že ji zase vidím - že jsem jí ten prohřešek hned odpustil.

Dneska si na Rajčeti založila nové album s názvem Willy Fog na cestách ... takže mé vlastní album má takovu malou konkurenci. Ale aspoň budu vědět, kde všude panička byla. A že je pejskařka - to se projevilo hned na prvním albu :o)

Nějak nás zlobí Rajče ... ještě před 2 dny se ukazovalo celé album, včera už jen 4 fotky - zkusili jsme to nahrát znovu a pro jistotu zmizely všechny fotky a zůstaly jen popisky. Prozatím se omlouváme a pokusíme se to co nejdřív napravit (zatím nevíme jak).

Váš Willy Fog & Huggy


/1. 3. 2009/

Hlasujte pro Huggyho v soutěži o "největší psí ksichtík" ... ;o)

Ahoj kamarádi, mrkněte na foto soutěž Hafanů z Berounska ... kde soutěžím o titul "největší psí ksichtík" ... pro ilustraci zde přidávám soutěžní foto ... ;o)

Pokud mi budete chtít věnovat svůj ctěný hlas - klikněte na mé jméno v odkazu vedle ksichtíkové fotky. Za všechny hlasy předem děkujeme!!! ;o)


/22. 2. 2009/

Výlet z Řevnic na Skalku

V neděli jsme vyrazili na dlouho domlouvaný výlet spolu s Luckou a Benjim, Kristýnou s Indym a Mončou s Arwen a Ashley.

Jak se nám výlet vydařil se mrkněte do mého deníčku, fotky na Rajčeti jsou tady a Benjiho fotky najdete zde.


/20. 2. 2009/

Psí Valentýn v Žižicích

Dnešní odpoledne jsme strávili na cvičáku v Žižicích ... fotky jsme ale žádné nepořídili, protože panička měla plno práce, aby mě udržela (to víte, háravá fenka - je háravá fenka) ... ;o) ... takže jsme si pár fotek vypůjčili od Tyslíků, všechny jejich fotky si můžete prohlédnout tady a naše dojmy z dnešního dne najdete v mém deníčku.

Jinak ve zkratce - panička se opět přesvědčila o pravdivosti Mc Drzkovy definice zbytečnosti ... řvát "do prdele!" když se člověk za psem veze hubou po štěrku (v našem případě v bahně:) nemá praktický význam. Tento povel váš pes s největší pravděpodobností dosud nezná ... ;o)

Vypůjčené fotky od Tyslíků dodáme časem - nějak zlobí web a fotky nejdou zmenšit a nahrát... :o(


/14. 2. 2009/

;o) Happy Valentine´s Day! ;o)

... chtěli bysme s paničkou všem popřát krásného Valentýna - krásnou "valentýnku" vyrobili v Kraslicích ... a s jejich dovolením jsme si přidali psí Valentýnské přání i my.

Zítra se chystáme do Žižic, kde se chystá pravý nefalšovaný psí Valentýn nejen pro pejsky, ale i jejich páníčky. Moc se těšíme na Tyslíky s Connynkou a Jollynkou ... ;o)

Tetinka Fialinka a bratránek Montík ;o)


/13. 2. 2009/

Knížka MARLEY A JÁ byla zfilmována ;o)

Tož je to tady!!! :o) ... knížka "o životě s nejhorším psem na světě" od Johna Grogana byla zfilmována!!! Tuhle novinku jsme sice nevyčmuchali my s paničkou, ale přiletěla k nám po ICQ od hovíka Estona a jeho paničky ;o)

Film prý v USA při své premiéře boural rekordy a pokladny kin  ... některé recenze sice uvádějí, že "založit film na vztahu dvou lidí a psa je laciné a blbé" - ovšem podle nás je tohle tvrzení nesmysl. Pejskaři budou film Marley a já zbožňovat ... a nepejskaři jistě ocení výběr hlavních lidských hrdinů ;o) pánové - Jennifer Anniston a dámy - Owena Wilsona ;o)

Film bude v ČR mít premiéru 12.3. - takže náš program pro tento den je zcela jasný!

 

Marley a já


/23. 1. 2009/

Svatá trojice z Kraslic :o)

Chcete-li vidět svatou hovi trojici :o) mrkněte sem ... Kraslická smečka aktualizovala svou webovou boudu a opravdu je na co se dívat a ještě se vám zlepší nálada ;o) ... protože takové "bleškování" nemá chybu :o)

Můžete mrknout jak to vypadá, když si 3 hovíci hrají na sněhu ... a také přesný návod jak "dodržovat" zákaz válení se na gauči ;o)


/23. 1. 2009/

Vetřelec na zahradě

Tak jsem se konečně dostal k sepsání již zmiňovaného, téměř nočního, dobrodružného zážitku. Kdo byl oním záhadným cizincem na naší zahradě se dočtete v Deníku medvídka Huggyho.


/22. 1. 2009/

Černý na bílým ... aneb můj bráška Herry :o)

Páníčci Herryho se konečně pochlapili... a poslali nám fotky Herrýska na sněhu - bohužel jen tři... doufám, že se časem vzmuží a budou nás zásobit větším množstvím dokumetárního materiálu ;o)

22.1. - tak páníčci Herrýska se trošku pochlapili ;o) ... poslali pár dalších foteček.


/19. 1. 2009/

Hovawart dřevorubcem :o)

Dnes jsem měl odborný dozor při skládání dřeva - jinak by to panička určitě odflákla a mně by to pak spadlo na šiškebab. Také se potvrdilo, že jsem opravdu "hovawart jak poleno" :o) u všeho jsem musel být (jak jinak) a do všeho jsem strkal frňák :o) ... navíc jsem prudil se svou novou hračkou, žlutým pískacím míčkem.

Fotky již tradičně najdete na Rajčeti ;o)


/18. 1. 2009/

Novoroční lenošení

Na Rajče mi panička přidala další album - v hlavní úloze Já, Huggy I. ... a taky jsme trošku zaktualizovali Modročerveného miláššška, tož kuken sie i tam.

Jinak se chystám sepsat povídání o Vetřelci na zahradě - panička zase byla děsně akční ;o) ... ale nejdřív musím kontrolovat, jestli to dřevo do krbu na příští rok skládá správně ;o)


/17. 1. 2009/

Pam Ann aneb keep smiling! :o)

... panička mi tady v boudě začíná soukromničit - už si na Rajče přidala album s názvem Modročervený milášššek (mrkněte:) ... a teď  sem ještě cpe nějakou Pam Ann - někteří už možná tuší, v každém případě se podívejte na tenhle odkaz :o) ... a doufáme, že se pořádně zasmějete.

P.S. Zapněte si zvuk a je potřeba alespoň částečná znalost angličtiny - i když já teda tvrdím, že ani moc ne ... protože jsem se při shlédnutí smál, až jsem se packama za břicho popadal a to jsem pes a angličtina mi zatím moc nejde ;o)


/12. 1. 2009/

Vánoční fotky od brášky Herryho :o)

Bráška Herry poslal fotečky z jeho vánočních oslav - zatím jen tři, ale doufáme, že se jeho páníčci polepší a budou víc fotit, aby bylo více dokumentárních záběrů ;o)

Jeho bratr ve zbrani se jmenuje Šotek a je to prý mix krátkosrstého a dlouhosrstého foxteriéra... podle nás je to tedy "Dášeňka" :o)

Povšimněte si také drobného detailu, který zcela potvrzuje fakt, že jsme s Herrym bráškové... a to je jeho "slint" ... jo, rodina se holt nezapře ;o)


/2. 1. 2009/

Novoroční zpravodajství z Větrné hůrky :o)

A máme tu  zase Nový rok ... doufám, že všichni vykročíme tou správnou tlapkou :o)

Doplnil jsem povídání o tom, jak jsem strávil vánoce a taky jsem dal  fotečky na Rajče, což už většina zvás vyčmuchala :o) ... všechny zážitky z roku 2008 najdete v archivu v mém deníčku.

První článek z roku 2009 již také přibyl do mých pamětí :o) ... a zároveň jsem si po vzoru svých kamarádů vytvořil na Rajčeti PFkové album, tož mrkněte na lidovou tvořivost :o)


/1. 1. 2009/

Další zprávy

Menu

Redakční systém Oskar - weby pro majitele psů a chovatelských stanic

Vetcentrum Stodůlky

Nadační fond Irský vlkodav