Hovawart Huggy

Přeskočit na navigaci

Bertík

Bertík

Tož jak už zde bylo řečeno, jmenuji se Bertík - vlastně Albert, ale jak moje tak Huggyho panička mi říkají Berťoune, Berte, ty vole, zlatíčko ... narodil jsem se 24.11.2007 a jsem kříženec plavého labradora a kavkazského pasteveckého psa.

To bylo tak - jednoho dne se prý můj taťka kavkazan tak rozvášnil, až se proboural skrz kotec, s mojí maminkou labradorkou si udělali "hezkou chvilku" :o) a za pár týdnů jsem přišel na svět já, bráška a sestřička.

Moje panička tvrdí, že se na mě s malým páníkem jeli jen "podívat"... ale byl jsem tak roztomilý a tulivý, že už beze mě neodjeli a já putoval na stejnou Větrnou Hůrku jako můj kamarád Huggy.

Jinak musím říct, že jsem opravdu strašně hodňoučký pejsek a každý mě má moc rád. Obzvlášť Huggy a jeho panička, berou mě s sebou na procházky nebo k nim chodím na zahradu do "psí školky" :o) Většinou to ale dopadne tak, že se obě paničky domluví a vyrazíme společně do místních lesů a hájů - my s Bertem si valchujeme kožíšky a paničky krafají o všem možném, nejvíce o nesmrtelnosti chrousta...

Smečku spolu se mnou, paničkou a malým velkým páníčkem Honzíkem tvoří ještě dva trhači typu jorkšír :o) osmiletý Barnie a 4 měsíční Benji, o kterého se starám, jako by byl můj vlastní :o)

Brzy doplníme nějaké nové fotečky a případně další veselé historky z natáčení. (zapsal BERTÍK, květen 2007)

 

Menu

Redakční systém Oskar - weby pro majitele psů a chovatelských stanic

Vetcentrum Stodůlky

Nadační fond Irský vlkodav